Elektronik Hurda

Elektronik hurda alımı, elektronik eşyalar bir kez bozulduğu taktirde kurtarılması pek mümkün olmayan hassas ürünlerdir. Bu ürünlerden geriye kalan malzemeler çevreye bırakıldığı zaman doğaya ciddi zararlar vermektedir. Bu nedenle tüm elektronik atık malzemelerin doğaya atılmak gerine geri dönüşüme kazandırılması gerekiyor. Bizler de bunun farkında olduğumuz için İstanbul’da Elektronik Hurda Alımı hizmeti vermekteyiz. Haftanın 7 günü 24 saati sizlere hizmet veren ve adını sıkça duyurmuş  bir firmaya sahibiz. Daima kaliteli ve hızlı bir hizmet vermeyi amaçlayan firmamız sizlere hizmet vermekten büyük bir onur ve mutluluk duymaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız sizlere herhangi bir mağduriyet yaşatmamaktadır.  Deneyimli ve özveri ile çalışan güçlü kadromuz mevcuttur.  Firmamız sizlerden aldığı hurdaları geri dönüşüme kazandırıyor. Bu sayede  ham madde ihtiyacını gidererek hem ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz hem de çevre ve doğaya zarar vermeden sizlere kazanç sağlıyoruz. Sizler de elektronik hurdalarınızı bizlere satarak kazanç elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşmak. 

Firmamız tonajdaki elektronik hurdalarınızı tek bir telefonla adresinizden almaktadır. En yüksek fiyat teklifi ile hurdalarınıza değer kaybettirmiyoruz. Bu yüzden hurdalarınıza bizlerden teklif almadan hemen satmayınız. Bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Whatsapp uygulamamız da mevcuttur. Hurdalarınızın çok yönlü ve detaylı çekilmiş fotoğraflarını bizlere göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. En kısa süre zarfında ekibimiz sizlere en yüksek fiyat teklifi ile dönüş yapacaktır. Firmamızın teklifini kabul ettiğiniz anda elemanlarımız sizlerden konum isteyecektir. Konumu gönderdiğiniz anda kendi araçlarımız ile yola çıkan ekibimiz en geç 1 saat içinde belirttiğiniz adreste olacaklardır. Adrese gelen elemanlarımız hurda elektroniklerinizi hassas tartım sonrasında kendi araçlarımıza yükleyeceklerdir. Tartım ve yükleme sırasında herhangi bir sorun yaşamamak için firmamız sizlere iş güvenliği garantisi sunmaktadır. Hurdaları araçlara yükleyen elemanlarımız hurdalarınızın değerini peşin ve nakit olarak ödemektedir.   

Elektronik Hurda Fiyatları 2022

Hurda fiyatları içerdikleri bakır, altın, gümüş, alüminyum oranlarına göre değişmektedir.  Bu nedenle sizlere net bir fiyat teklifi veremiyoruz. Elektronik kart hurdalarına en net fiyatı alabilmek için lütfen arayınız veya bizlere hurdalarınızın fotoğraflarını gönderin. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.