Hurda Çinko

Çinko Nedir

Çinko, kullanım açısından demir dışı metaller içerisinde alüminyum ve bakırdan sonra gelen en önemli üç metalden birisidir. Hurda çinko ayrıca,  plakaların yapımında, çatı kaplama malzemelerinde ve lastik sanayiinde de kullanım  alanı bulmaktadır. Ticari açıdan çinkonun öneminde herhangi bir gerileme gözlenmektedir. Bazı uygulama alanlarında, diğer metallerle arasında bir yarış olmasına rağmen, çinkonun önemi hiç azalmamaktadır. Günümüzde çinko, ikame materyali olarak; alüminyum, magnezyum ve plastikler, özellikle otomotiv sektöründe kullanılmaktadır. 

Çinko Hurdası  Alımı

Firma olarak uzun süredir sizlere hizmet vermekteyiz. Haftanın 7 günü 24 saati sizlere hizmet veriyoruz. Bizleri dilediğiniz zaman arayabilir fiyat teklifi alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız sizlere mağduriyet yaşatmamaktadır.  Tecrübeli ve özveriyle çalışan elemanlara sahip bir firmayız. Ekibimiz sizleri güler yüzle karşılar. Bizleri tercih ettiğiniz için sizlere minnettarız. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur ve mutluluk duyuyoruz.

Firma olarak her tonajda hurda çinko alımı yapmaktayız. Hurdalarınızın değerini peşin nakit olarak ödüyoruz. Hurdalarınızı en yüksek fiyat değerinden alıyoruz ve sizlere kazanç sağlıyoruz. Sitemizdeki bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamızın whatsapp uygulaması mevcuttur. Hurdalarınızın detaylı ve çok yönlü fotoğraflarını çekerek bizlere göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. En kısa süre zarfında sizlere dönüş yapan firmamız en güncel fiyat teklifini sizlere sunacaktır. Sizlere sunduğumuz teklifi kabul ettiğiniz anda ekibimiz sizlerden konum isteyecektir. Konumu gönderdiğiniz anda yola çıkan kadromuz en geç 1 saat içerisinde adresinize gelecektir. Ekibimiz adresinize kendi araçlarımız ile gelecektir. Adrese gelen ekibimiz hassas tartım sonucu hurdalarınızı araçlarımıza yüklüyoruz. Yükleme işini kendileri yapan elemanlarımız sizleri yormamaktadır. Sizlere sadece elemanlarımızı takip etme işi düşmektedir. Ekibimiz temiz ve düzenli çalışmaktadır ve sizlere iş güvenliği garantisi sağlamaktadır. İş bitiminde firmamız sizlere hurdalarınızın değerini nakit peşin olarak ödemektedir.

Firmamız geri dönüşüm işi yapmaktadır. Sizlerden aldığımız hurdaları geri dönüşüme göndererek ülke ekonomisine ve ham madde ihtiyacına katkı sağlamaktadır. Geri dönüşüm sayesinde çevre ve doğaya zarar vermeden sizlere kazanç sağlıyoruz. Firmamız geri dönüşüm için iş yerlerine kasa bırakma hizmeti sunmaktadır. Günlük düzenli olarak veya sizlerin belirlediği zaman dilimlerinde gelip kasalarınızı yeniliyoruz. Sizler de bu hizmetten yararlanmak için sitemizdeki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.      

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.