Hurda Kağıt Karton

Kağıt hayatımızın birçok alanında karşımıza çıkan bir malzemedir. Evlerimizde veya iş yerlerimizde elimize geçen kağıt ve kartonları işimiz bittikten sonra buruşturup çöpe atıyoruz. Oysa ki kağıtlar geri dönüşüme gönderilerek bizlere kazanç sağlıyor. Fakat birçoğumuz bunun farkında olmayarak çevre ve doğaya da  zarar veriyoruz. Hurda kağıt kartonun geri dönüşüme kazandırılması oldukça büyük öneme sahiptir. Geri dönüşüme kazandırılan kartonlar ve kağıtlar sayesinde ağaçların kesilmemesine de katkı sağlıyoruz. Hepimiz biliyoruz ki ne kadar çok ağaç o kadar bol oksijen demektir. Bu yüzden sizler de kağıt kartonlarınızı biriktirin ve bizlere satarak kazanç elde edin.  

Hurda Kağıt Karton Alan Hurdacılar

 Firmamız  yaptığı işlerle adını sıkça  duyurmuş ve tecrübeli kadroya sahiptir. Haftanın 7 günü 24 saati sizlere hizmet vermektedir. Sizlere en yakın hurdacı olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.  Birçok firma az diye hurda alımı yapmamaktadır. Fakat firmamız her tonajda hurda alımı yapmaktadır. Evlerinizde veya iş yerlerinizdeki biriktirdiğiniz hurdalarınızı bir telefonla gelip adresinizden alıyoruz. Hurdalarınızı en güncel hurda fiyatından alıyoruz. Yüksek fiyattan aldığımız hurdalarınıza değer kaybı yaşatmıyoruz. Bu yüzden bizlerden  fiyat teklifi almadan hurdalarınızı satmamanızı tavsiye ederiz. Bizleri aradığınız taktirde elemanlarımız sizlerden adres isteyecektir. Bizlere konum gönderdiğiniz anda ekibimiz araçlarımız ile yola çıkacaktır. Adrese en geç 1 saat içinde  gelen ekibimiz  hurdalarınızı hassas tartım sonucunda araçlarımıza yükleyeceklerdir. Yükleme işini kendisi yapan ekibimiz sizleri yormayacaktır. Sizlere sadece çalışan elemanlarımızı izleme işi düşecektir. Ekibimiz  çalışırken sizlere iş güvenliği ve iş tecrübe garantisi vermektedir. Yükleme işi bittikten sonra ekibimiz hurdalarınızın değerini peşin nakit olarak ödemektedir. Firmamız geri dönüşüm için evlerinize veya iş yerleriniz kasa bırakma hizmeti de sunmaktadır. Günlük düzenli olarak veya sizlerin belirlediği zaman dilimlerinde geliyoruz ve kasalarınızı yeniliyoruz. Geri dönüşüm sayesinde çevre ve doğaya zarar vermeden hem ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz hem de  sizlerin ham madde ihtiyacını karşılıyoruz.                

Hurda kağıt fiyatları listesi ile ilgili detaylı bilgi edinmek için whatsapptan  mesaj atabilir veya arayabilirsiniz. Numaramız sitemizdeki iletişim bilgilerimizde mevcuttur. Hurda fiyatlarımız sabit değildir. İstanbul borsasına göre günlük güncellenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.