İnşaat Hurdası

İnşaat hurdası olarak şantiye alanlarından çubuk demir, etre, tel, çivi hurdası vb. malzemeleri satın alıyoruz. Firma olarak haftanın 7 günü 24 saati sizlere hizmet vermekteyiz. Bizleri dilediğiniz zaman arayarak hurdalarınıza fiyat teklifi alabilirsiniz. Özveriyle çalışan ve deneyimli elemanları olan bir kadroya sahibiz. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan firmamız sizlere mağduriyet yaşatmamak için çalışmaktadır. Sizleri güler yüz ile karşılayan firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük bir onur ve mutluluk duymaktadır.

Hurda fiyatları İstanbul Borsasına göre belirlenmektedir. Bu yüzden fiyatlarımız günlük olarak güncellenmektedir. İster arayarak isterseniz de whatsapp üzerinden hurdalarınızın detaylı ve çok yönlü fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. Firmamız sizlere en kısa zaman diliminde dönüş yaparak hurdalarınıza en güncel fiyat teklifini sunacaktır. Firmamızın sizlere sunduğu teklifi kabul etmeniz halinde ekibimiz sizden konum isteyecektir. Konumu gönderdiğiniz anda ekibimiz kendi araçlarımız ile yola çıkacaktır. En geç 1 saat içinde adrese gelen ekibimiz hurdalarınızı hassas tartım sonrasında araçlarımıza yükleyecektir. Yüklemeyi kendileri yapan elemanlarımız sizleri yormamaktadır.  Yükleme sonrasında firmamız hurdalarınızın değerini peşin ve nakit olarak sizlere ödemektedirler. Yıkım işlerinde firmamız sizlere iş güvenliği garantisi vermektedir. Dikkatli ve özenli çalışan ekibimiz her türlü güvenlik önlemlerini almaktadırlar. Bizlerden fiyat teklifi almadan hurdalarınızı hemen satmayınız. Çünkü en güncel ve yüksek fiyat tekliflerini sizlere sunuyoruz. 

 

İnşaat Hurdası Şantiye Malzemeleri Geri Dönüşümü

İnşaat şantiye sahalarından her türden inşaat hurdası ve 2. el inşaat malzemeleri satın alırız. İş yerlerinizde veya evlerinizde bulunan ve sizlere hiçbir getirisi olmayan hurdalarınızı  en yüksek fiyat değerinden alıyoruz. Sizlerden aldığımız hurdaları geri dönüşüme göndererek hem ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz hem de sizlerin ham madde ihtiyaçlarınızı gideriyoruz. Geri dönüşüm sayesinde çevre ve doğaya zarar vermeden kazanç elde etmiş oluyorsunuz. Firmamız geri dönüşüm için iş yerlerine kasa bırakma hizmeti sunmaktadır. Sizlerin belirlediği zaman dilimlerinde veya günlük düzenli olarak gelip kasalarınızı yeniliyoruz.  Sizler de hem geri dönüşüme katkıda bulunmak hem de kazanç elde etmek için sitemizdeki inşaat hurdası iletişim bilgilerimizden bizleri arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.